Dlaczego warto wykonać epilację laserową właśnie u nas?

Jako pierwsi w Poznaniu posiadamy urządzenie Primelase firmy Cocoon Medical. Można powiedzieć, że to Ferrari wśród laserów. Przez ostatni czas bacznie obserwowałyśmy działanie urządzenia, poznałyśmy go można powiedzieć ,,na wylot’’, zbierałyśmy i analizowałyśmy opinie klientów. I co się okazuje? Zdecydowanie to, że tak miło, przyjemnie i skutecznie nie było NIGDZIE i nigdy wcześniej.

Dlaczego tak miło? Laser na którym pracujemy posiada głowicę chłodzącą, która jest napraaaaawdę zimna. To daje uczucie komfortu i miejscowe znieczulenie skóry + ochronę przed poparzeniem. Dlaczego skutecznie? Urządzenie posiada również technologię USP (Ultra Short Pulse) co powoduje, że „wyrzuca” bardzo dużo energii, w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu jest bardzo skuteczny, a praca z nim dużo szybsza niż w przypadku innych laserów. Urządzenie to posiada dwa tryby. Statyczny oraz dynamiczny. Statycznym posługujemy się gdy opracowujmy małe partie, takie jak pachy, bikini, dłonie lub twarz, natomiast dynamiczny używany jest do opracowywania dużych powierzchni jak np. plecy, nogi lub klatka piersiowa.

Co jeszcze nas wyróżnia? Swobodna i przyjazna atmosfera. Tak, wiemy każdy tak mówi ale u nas tak po prostu jest! Nasz fantastyczny zespół zaopiekuje się Tobą już od progu, natomiast należy pamiętać, że jesteśmy studiem, na próżno szukać u nas złotych klamek i kryształowych żyrandoli. Z pewnością znajdziecie tu dawkę dobrego humoru i swobody, której nie poczujecie w żadnym innym miejscu. Wynika to z miłości do tego co robimy, a wasz uśmiech napędza nas jeszcze bardziej do działania. Pracujemy przede wszystkim w obszarze ciała. Można powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem owłosienia ale również modelowaniem sylwetki. To akurat możecie sprawdzić u naszej marki siostry Slim Body Booster.

No ok ale tak właściwie to po co te włosy usuwać? Depilacja laserowa, a właściwie epilacja- to właśnie jest poprawny zwrot ? niesie za sobą szereg korzyści.

Pierwszym i najważniejszym plusem braku owłosienia jest- brak owłosienia! ?

Tak całkiem serio… bye bye maszynko do golenia! Tak możesz o niej zapomnieć!

Możesz zapomnieć o goleniu włosów, przed każdym wyjściem na plażę!

Możesz zapomnieć o goleniu nóg przed wyjściem na imprezę!

Możesz zapomnieć o goleniu okolic bikini!

Możesz zapomnieć o podrażnieniach po goleniu!

Możesz zapomnieć o tym żeby się golić! Czy jest coś piękniejszego?!

O tym czego już golić nie trzeba po depilacji laserowej, wróć EPILACJI laserowej możemy pisać i pisać. Uwierzcie nam, nie ma nic piękniejszego niż BRAK SPRAWDZANIA latem czy pod pachą są włosy i czy można ubrać top na ramiączkach bez ogarniania tego miejsca.

Koniecznie nas odwiedźcie! Na miejscu, czeka na was pyszna kawa i super atmosfera.

Drugiej takiej lokalizacji Poznań na pewno nie ma 😀

Pozdrawiamy Załoga Depi Booster