Epilacja miejsc intymnych

Epilacja polega na uszkodzeniu mieszków włosowych oraz cebulek włosa, znajdujących się w fazie anagenu, czyli aktywnego wzrostu włosa, by całkowicie zahamować proces ich rośnięcia ?

Epilacja laserowa bikini to idealny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia ze strefy okolic intymnych. Oprócz włosków pozbywamy się również problemu zapalenie mieszków włosowych oraz występujących po goleniu podrażnień.

Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych zabieg ten może być nieco krępujący. Jednak jest to zabieg jak każdy inny. W naszym gabinecie nie  odczujecie niepewności lub dyskomfortu. Dla nas okolice intymne są taką samą częścią ciała jak udo czy przedramię. Mamy dla Was przygotowaną specjalną bieliznę, w której wykonujemy zabieg.

Zabieg wykonywany jest  po konsultacji z kosmetologiem, po wykluczeniu jakichkolwiek przeciwwskazań oraz ocenie stanu i typy skóry oraz włosków. Zabieg przeprowadzają doświadczone kosmetolożki, w komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

W naszym gabinecie oferujemy trzy warianty.

Bikini klasyczne – obejmuje okolicę pachwin

Bikini głębokie – uwzględnia okolice pachwin  oraz wzgórek łonowy

Bikini całościowe- obejmuje okolicę pachwin, wzgórek łonowy, wargi sromowe oraz na życzenie szparę pośladkową

Dla uzyskania pełnego efektu konieczne jest wykonanie serii 6-8 zabiegów. Bardzo ważna jest systematyczność, zabiegi wykonujemy  w określonych odstępach czasu –  jeśli chodzi o strefę bikini jest to 6 tygodni.

Drogie Panie, jeżeli obawiacie się, że odczucia będą bardzo nieprzyjemne, spieszymy aby was uspokoić, dobieramy parametry tak, aby zabieg był zarówno skuteczny, jak i komfortowy.

Wiele z was przed pierwszą wizytą właśnie tego obszaru boi się najbardziej i mamy tego świadomość. Bez obaw, wprowadzimy Was w świat epilacji laserowej miejsc intymnych bardzo delikatnie i z należytą starannością ?

Do zobaczenia na fotelu! ?

Załoga Depi Booster