Ostatni dzwonek przed sezonem letnim

Pewnie  wiele z Was rozpoczyna już  letnie przymiarki do swoich strojów i szortów. Niektórzy z Was już coraz odważniej odkrywają swoje ciało,  ale jednak zmieniają zdanie, bo JESZCZE MUSZĘ SIĘ OGOLIĆ!

Lato to okres, podczas którego chcemy cieszyć się gładkim ciałem, jednak nie zawsze jest to takie jak sobie wyobrażamy. Jednego dnia golimy wybrane partie, są aksamitnie gładkie, ale drugiego dnia już widać odrastające włoski, golimy je, podrażniamy skórę i pojawiają się nieestetyczne krostki, które nierzadko nawet swędzą i dają poczucie dyskomfortu.

Jednak na szczęście są sposoby dzięki którym możemy  latem posiadać gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków. Z pomocą przychodzi depilacja laserowa! Ten sezon może być zupełnie inny!

I tu pojawia się pytanie  – kto  z Was nie chciałby wejść w sezon letni gładko i to dosłownie? 😀

Prawdą jest, że zostało nam niewiele czasu na depilację laserową  nóg i przedramion,  ale zawsze warto rozpocząć swoją przygodę wcześniej. Nawet 2-3 zabiegi epilacji laserowej przybliżą Cię do spokoju z goleniem w okresie letnim. Zresztą, zapraszamy na pierwszy próbny zabieg na który dostajecie -50% rabatu, abyście na własnej skórze przekonali się jak fantastyczny efekt daje już nawet jedna sesja zabiegowa! Po pierwszym zabiegu znika aż 30% włosków, z czego te, które odrastają są delikatniejsze, „nie kłują”, a przede wszystkim pojawiają się na naszym ciele dużo rzadziej i nie musimy ich golić tak często jak dotychczas.

Tak jak już wyżej wspomniałyśmy do lata nie jesteśmy w stanie wykonać pełnej serii zabiegów jeśli chodzi o depilację twarzy, rąk, nóg czy klatki piersiowej, brzucha i pleców u Panów, ale np. partie takie jak pachy czy bikini możemy wykonywać przez cały rok. Wówczas podczas urlopu nie musimy martwić się codziennym goleniem, a tym samym podrażnianiem skóry, a jak wiadomo w okresie letnim podrażnienia po maszynce występują bardzo często.

Jeżeli macie jakieś  pytania lub wątpliwości na temat depilacji laserowej zapraszamy na darmową i niezobowiązującą konsultacje! Podczas takiej wizyty będziemy mogły odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania, przeprowadzić wywiad zdrowotny  oraz ocenić stan Waszej skóry i włosów.

Najlepszą opcją na sprawdzenie efektów jest sprawdzenie na własnej skórze!

Gwarantujemy, że nie będziecie żałować!